Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow na dom

rodzaje tynkow na dom

Zarówno Bezpiecznik kostki Stawu kolanowego - przed i po zabiegu

Wiele osób zastanawia się, jaki jest cel fuzji skokowego jest. Co robi jest usunąć powierzchnię stawu skokowego po podłączeniu kości z metalowych prętów, aby umożliwić Tibia, która jest Twój większa dolna kości nóg i kości skokowej, co jest największą kością stopy, rosnąć razem.

Operacja ta może być wykonywana w wielu stawach ciała, gdzie ból przyłączenia ból wyniszczające. Przed wspólne opcje zamienne stał się dostępny, to była operacja wyboru. Mimo, wspólne fuzyjne jest czasem najlepszym wyborem. W niektórych przypadkach, osoba będzie musiała zarówno kostkę bezpiecznika i operacji wymiany stawu kolanowego. W tym przypadku istnieje kilka kroków przygotowawczych należy podjąć przed pójściem do pracy.

rodzaje tynkow na dom

Przed podjęciem decyzji, aby iść pod nóż jest niezmiennie zdecydował, zarówno lekarz i pacjent musi wyrazić zgodę, że jest to najlepszy kierunek działania. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, przed operacją będzie czasu, by je zadać. Obie kostki bezpiecznika i stawu kolanowego operacje są trwałe i poważne decyzje. Przed zabiegiem, chirurg może zalecić sprawdzanie, które zostaną wykonane przez lekarza prowadzącego leczenie. Ważne jest, że wszystko jest w porządku z ogólny fizyczny zdrowe przed udaniem się na zabieg chirurgiczny. W noc przed operacją, należy pamiętać, że nie wolno jeść ani pić niczego po północy lub rano przed zabiegiem.

Po operacji, czy wystąpił tylko fuzyjne kostki zostanie zawinięty w wyściełane gipsu przez dwa tygodnie i zastąpiono Krótki gips po. Nie wolno wywierać żadnego nacisku na kostce, aż okaże się, że utrwalania występuje. Może to łatwo wziąć osiem do dwunastu tygodni. Jeśli masz obie operacje wymiany stawu skokowego bezpiecznika i kolana, można spodziewać się swoje nogi na jeszcze dłużej.
Artykuł dzięki: