Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow ozdobnych

rodzaje tynkow ozdobnych

Wybuchnąć z Mentos i sody wulkan: Po prostu upuść trzy Mentos mięty do butelki, w tym samym czasie i krok szybko z powrotem! Trzy Mentos jest optymalna liczba dla najlepszego wulkanu i nie można używać smakowe typu. To musi być normalny mięty. Kluczem jest, aby Mentos do wszystkich spadku w tym samym czasie, więc trzeba ćwiczyć przez gospodarstwa stos trzech, a następnie upuszczając je. Zrób to kilka razy do pustej butelki, więc poczuć to. Można zwinąć rurkę na kartce papieru i stos Mentos w tym. Umieść kawałek kartonu na butelki, umieścić rurkę z Mentos nad tektury następnie można wyciągnąć karton dala Mentos spadnie do butelki.

Wzmiankę o Soda: Nie trzeba używać dietetyczną colę. Można użyć prawie każdej butelki dwulitrowej gazowanych napojów gazowanych. Ale ja polecam użyć zmianę diety, ponieważ jest mniej cukru i powstały bałagan będzie mniej lepkie i łatwiejsze do czyszczenia.

rodzaje tynkow ozdobnych

Dokonywanie wulkanu jest zabawa, ponieważ można dowiedzieć się o wulkanach i można dostać się do gry z wulkanu popełniony.

rodzaje tynkow ozdobnych

Więcej Dokonaj Fun wulkanu z tutoriali, zdjęć i filmów: Złóż Volcano

Dla innych zabawy, twórcze i ciekawe projekty, w tym jak zrobić katapulty, trebuchet, terrarium, a nawet gry wizytę wideo: StormTheCastle.com - kreatywność z krawędzią

Artykuł dzięki: