Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow dekoracyjnych

rodzaje tynkow dekoracyjnych

Jak zrobić własną Magnesy na lodówkę

Istnieje kilka typów magnesów na lodówkę, które można zrobić przy odrobinie wysiłku i odpowiednich materiałów. Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów do produkcji magnesów na prezenty lub po prostu dla zabawy.

1. Najpierw trzeba zebrać potrzebne składniki. Najłatwiejsze magnesy zarabiania są płaskie magnesy, które drukuje na drukarce. Magnesy te są idealne dla indywidualnych łask i darów. Będziesz potrzebował specjalnych arkuszy magnetycznych, które są przeznaczone do zadrukowania, które powinny być dostępne w większości sklepów z artykułami biurowymi, a także w Internecie.

2. Jeśli jesteś artystycznych, można wyciągnąć własne obrazy i skanować je w komputerze. Albo można narysować je za pomocą programu graficznego. Jeśli nie, można wykonać wyszukiwanie za darmo klipartów i zdjęć, które powinny okazać się mnóstwo zdjęć, które można użyć. Obrazy te mogą być importowane do edytora tekstu.

3. Następnie, można wstawić żądany tekst. Aby upewnić się, że tekst jest czytelny, wstawić pole z jednolitym tle w obrazie. To jest, gdzie można wstawić spersonalizowanej tekstu.

4. Wreszcie, wydrukować swoje magnesy na kolorowej drukarce. Jeśli nie masz kolorowej drukarki, to lokalny sklep kopia powinna być w stanie wydrukować je dla ciebie za rozsądną opłatą.

5. Można również dokonać magnesy trójwymiarowe przy użyciu tynku Paryża i ciastko lub mydło form. Napełnić foremki z mokrym tynku i wstawić magnes okrągły na mokrym tynku. foremki mogą być również stosowane zamiast form.

6. Po wyschnięciu gipsu, magnesy mogą być teraz pomalowane. Inne rodzaje ozdoby mogą być także stosowane, podobnie jak blasku. Po wyschnięciu farby, będziesz miał piękny element pamiątkę lub prezent, który będzie trwał przez wiele lat.

Podsumowując, za pomocą kilku tanich składników i trochę czasu, każdy może tworzyć własne Magnesy na lodówkę. Cieszyć się!

Criss White jest zawodowym pisarzem internetowej na dziecko i młoda matka tematy dla dziecka i ciąży stron. Zobacz Dziecka magnes więcej pomysłów magnesami i dziecko magnesy prysznic dla innych powiązanych dostaw baby shower.

Uwaga: Jeśli znajdziesz w tym artykule użyteczne, można ponownie wydrukować go na swojej stronie internetowej, e-zina, lub w biuletynie dopóki kredyty i pole zasobów pozostaje w takcie i linki są aktywne.

Artykuł dzięki: