Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow japonskich

Trzy Bądź wulkanu Projects - łatwy, średni, i spektakularny!

Dokonywanie wulkanu to wielki projekt, bo będziemy robić rzemiosła, dowiedzieć się o nauce wulkanów, a dostać się do zobaczyć jeden w akcji. Wybierając projekt wulkan, który jest odpowiedni dla Ciebie może być pewnym wyzwaniem choć. Mam rozplanowane trzy różne projekty, które można wybrać z zależności od poziomu umiejętności, wieku dziecka i jaki rodzaj performance'u chcesz.

Projekt 1: Easy Volcano

Jest to minimalna projektu bałagan. Zamiast tradycyjnego papier mache lub techniki gliny do budowy stożek wulkanu można wykorzystać płytę plakat. Płyta plakat będzie działać dobrze dla wielu zastosowań, ale najlepiej jeśli uszczelnić go farbami, a nawet pewnego rodzaju uszczelniacza natryskowego. Technika wytwarzania stożek wulkanu jest prosta. Wyciąć szczelinę od środka jednej strony (długi bok) na drodze do centrum. Wtedy po prostu pokrywają obie strony cięcia, więc rada plakat tworzy stożek podobnie jak wielkim kapeluszem strony. Gdy masz go w miłej stożka wystarczy skleić końce razem tak, że pozostaje w formie. Wyciąć otwór w górnej części do swojej butelki, a następnie przyciąć całą sprawę do odpowiedniego rozmiaru. Umieścić butelkę w środku, rzeczy stożka z gazety o siłę następnie przyklej go do tablicy. Pamiętaj, aby go pomalować lub strumień uszczelnić je za trwałość przeciwko wybuchających cieczy wulkanu. Po wyschnięciu jest gotowy do erupcji.

Projekt 2: Intermediate Volcano

Możesz wybrać butelkę, która może być tylko o dowolnej wielkości, począwszy od 2 litrów do 20 uncji. Umieścić go w środku mocnej płyty następnie przykryć ją gliny lub papieru mache więc tworzy kształt stożka wulkanu. W przypadku korzystania z mache papieru lub gipsu konstruować ramkę pasków kartonu w kształcie stożka najpierw wtedy zastosować mache papieru do ramy.
Artykuł dzięki: