Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow maszynowych

rodzaje tynkow maszynowych

Sinus Problemy Informacji - Dlaczego 31 milionów Amerykanów cierpi na zapalenie zatok

Ponad 31 milionów dorosłych cierpi z zapaleniem zatok (infekcja fragmentów zatok) rocznie, a 500 mld lekarzy wizyty i 200.000 zabiegi chirurgiczne są przypisane do zatok. Z tych liczb to łatwo zrozumieć, dlaczego informacje o problemach zatok obfituje. Ale dlaczego tak wiele osób boryka się z problemami zatok i dlaczego stało się tak powszechne? Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw zrozumieć, co nasi zatok są.

Zatoki są wypełnione powietrzem przestrzenie w obrębie kości twarzy na czole, sprawdzanie i nos. Podają wiele celów, ale przede wszystkim jako filtr powietrza, którym oddychamy. Podobnie jak w przypadku każdego innego filtra masz mogą stać się brudne i zablokowane przez zanieczyszczenia środowiska (antygenów). Mając to na uwadze, można łatwo wywnioskować, dlaczego tak wiele osób ma problemy z zatokami; jakość powietrza, którym oddychamy, staje się coraz bardziej zanieczyszczone niż kiedykolwiek.

rodzaje tynkow maszynowych

Czy kiedykolwiek "zmieniony" filtr w swoich zatok?

Nabłonek (komórki) wyściełające jamy zatok są dość szczególne. Są rzęskowe, co oznacza, że ??mają długie cienkie włókna wystające z górnej nich. Rzęski ten działa jak filtr, chwytając pyłu w warstwie śluzu, a następnie, w drodze ruchu rzęsek, przenosi go do nosa i do gardła albo połykać lub wypluć. Nadmierny ruch rzęsek z ekspozycji środowiskowej) często prezentuje się często jak po nosa kroplówki, ból gardła lub podrażnionej katar. Jest to naturalny ruch tego nabłonka, aby te zanieczyszczenia z organizmu.

Bardzo często ludzie nagle obudzić się z zapaleniem zatok. Stwierdzenie, że poszedł do łóżka grzywny i obudziłem się z bólem głowy, zatory lub nadmiernego śluzu. To z powodu grawitacji. Jak wyprostować w ciągu dnia, drenaż Nabłonek śluzu jest wspomagane przez siły grawitacji.
Artykuł dzięki: