Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow na sciane

rodzaje tynkow na sciane

Twarz dorosły dzień Services (Obsługa) zmienia

Dom Bill H.R. 6476 powszechnie określane jako "Medicare Adult ustawa Dzień Usługi 2012" został napisany z dużym potencjale. Wprowadzony przez California Przedstawiciela Linda Sanchez, to w zasadzie robi to: Pozwala na osobę, która jest uprawniona do korzystania z usług domu opieki zdrowotnej przez biegłego Medicare głównej agencji zdrowia, tj pielęgniarskiej, fizykoterapii, terapii zajęciowej, terapii mowy, usług aide zdrowia domu, itp otrzymywać te, zamiast tego, co ustawa odnosi się jako "kwalifikowany dorosłych usług dobę centrum."

Podobne wymagania do domu opieki zdrowotnej miałyby zastosowanie w tym 3-dniowego wstępnego rejestrowania pobytu w szpitalu i zlecenie lekarza, który stwierdza rehabilitacyjne i inne usługi są medycznie konieczne.

Rachunek zmarł ponieważ nigdy nie opuścił komisję w 2012 roku i musi zostać przywrócona.

Każdy, kto opowiada się za dorosłych opieki dziennej i jego wartość dla społeczności powinno być pisanie Przedstawiciel Sanchez prosząc ją, aby ponownie wprowadzić do ustawy już teraz - nie późno w 113..

Rep Linda Sanchez.:

2423 Rayburn House Office Building

Washington, DC 20515

Fax: (202) 226-1012

Dodatkowo kontakty powinny być wykonane z każdego członka Energii i Handlu Komitetu dom i dom sposoby i środki Komitetów prosząc dla nich pilnie rozważyć rachunku i uzyskać poprzez. To nie może być obsługiwane w 1 lub 2 komunikaty, ale konsekwentnie, aż zostaną podjęte działania, co tydzień, jeśli jest to konieczne.

Wpływ finansowy: Nie wymaga żadnych dodatkowych dolarów Medicare. Oznacza to po prostu, że zamiast usługi dostarczane przez domowej agencji zdrowia w centrum, dorosły opieka dzienna może to zrobić sama i Bill Medicare bezpośrednio do zwrotu.

Gotowość Crucial: Oczywiście niektóre dorosłe ośrodki opieki dziennej nie są wyposażone w klinicznych programów medycznych / modeli.
Artykuł dzięki: licznik ubezpieczenia oc