Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow specjalnych

rodzaje tynkow specjalnych Po pierwsze, jest to doświadczane jako trzask chorego palca, gdy relaks pięścią. Jeżeli stan pogarsza, palec może być konieczne aktywne życie z przeciwnych rąk / palców prostować lub dotkniętych palcem (ów) nie może wyprostować w ogóle.

Przyczyna (y) Trigger Finger:

Większość lekarzy uważa, że ??zaburzenie jest spowodowane pochewki ścięgna, ponieważ staje się zagęszczony i obrzęk i szczypty ścięgna i uniemożliwia ślizganie się bez zakłóceń. Ale zdrowy rozsądek wskazuje, że historia pacjentów cierpiących z Trigger Finger mają jeden wspólny mianownik, nadużywania, nadmiernego użycia i / lub nadużywania rąk od pracy i zajęć rekreacyjnych.

rodzaje tynkow specjalnych

Spustowego jest zazwyczaj (nie zawsze) wynikiem bezpośredniego urazu ścięgno poprzez mikro łez wynikające z bezpośredniego i nagłego urazu lub zadań, które wymagały powtarzalne użycie rąk w długich okresach czasu. I jako organizm próbuje się leczyć powoduje tworzenie się tkanki bliznowatej / zwłóknieniowe przyczepności i obrzęk pochewki ścięgna jest wtórny uraz spowodowany tarciem pomiędzy adhezją i pochewki ścięgna, gdy palec jest zgięte i przedłużony. Tarcie to powoduje podrażnienia, obrzęk i stan zapalny zarówno adhezji ścięgna i do pochewki ścięgna, co powoduje w cyklicznym uszkodzenia, wychodząc z przyczepności do cięgna, a adhezja podrażnia osłony, wówczas pęcznieje pochwy i szczypty dół bardziej irytuje przyczepność nawet więcej i nadal tam iz powrotem ponownie i ponownie zarówno ścięgna i jego pochewki przyczyniając się do przyczynowo-skutkowy z Trigger Finger.

UWAGA: Inni uczestnicy / czynniki Trigger Finger są reumatoidalne zapalenie stawów, częściowe rany ścięgien, powtarzające się urazy z pistoletu chwycił elektronarzędzia lub długie godziny chwytając kierownicę.

Spustowego może być również spowodowane przez zakażenie błony maziowej, co prowadzi do powstawania blizn i powstawania brodawek na ścięgna.
Artykuł dzięki: