Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow szlachetnych

rodzaje tynkow szlachetnych

Deformacja dotyczy zaledwie 5 procent populacji i jest nazywany Cavus lub High sklepienia stopy. Supinators potrzebują wyrobu wykonanego na zamówienie ortezy to prawda usterkę.

Osoby, które cierpią z powodu innych deformacji jak duże bunions, owrzodzeń lub całkowicie płaskich stopach należy również skonsultować się Podiatra.

Jak działa Podiatra wykonać?

rodzaje tynkow szlachetnych

Po wstępnej diagnozy Podiatra zdecyduje się na "dostosowanych" receptę ortezy. To jest po gipsie stopy pacjentów (czyli ujemny lub "kobiece wrażenie"), po którym początkowa obsada jest wysyłany do ortezy Laboratorium Fabrication przetwarzać dalej. Z tej formy pozytywny lub męskiej wrażenie powstaje przez wlewanie gipsu, a wynik jest dokładną kopią pod stopami. Ortotykiem lub Orthotic Technik produkuje zwyczaj ortezy, która zawiera wszystkie korekty zgodnie z zaleceniami Podiatra. Obecnie sztywne lub półsztywne urządzenie Orthotic jest gotowy do użycia przez pacjenta. Chociaż są one bardzo użyteczne urządzenia wielu pacjentów znaleźć zastosowanie uciążliwe i nie łatwo przyzwyczaić się do ortezy.

2) Ortezy ciepło-formować:

rodzaje tynkow szlachetnych

Ortezy ciepło do formowania są tańsze alternatywy dla drogich niestandardowych Ortezy, że może kosztować 400 $ - 600 $ za parę. Są to norma "off-the-shelf" elastycznych urządzeń wykonanych ze średniej gęstości materiału EVA. Urządzenie może być ogrzewany do temperatury nieco zmieniać swój kształt. Czasami, kliny są dodawane do bardziej dostosowanego rezultatu. Ortezy ciepło formować kosztować około $ 100 do $ 140 i są o wiele łatwiej się przyzwyczaić niż zwyczaj sztywnego ortezy.

3) Prefabrykowane "z półki" Orthotic:

Prefabrykowane Ortezy są wkładki miękkie średnich gęstości buty dostępne w aptekach, Serwisy specjalistyczne on-line, a niektórzy fizjoterapeuci lub kręgarzy. Ludzie przyzwyczaj ają się do takich ORTHOTICS niemal natychmiast, a koszt waha się od $ 30 do $ 50 na parę.
Artykuł dzięki: