Pages Menu
Categories Menu

rodzaje tynkow wewnetrznych

rodzaje tynkow wewnetrznych

Ortezy, protetyczne Wkładki - Jak one pomóc złagodzić bóle

Ten artykuł pomoże Ci zrozumieć:

- Co Ortezy są

- Różne rodzaje ORTHOTICS dostępnych

- Różnica między ortezy ortopedyczne oraz regularnych podeszwy

- Jak działa Ortezy

- Jakie wspólne dolegliwości mogą być traktowane z ortezy

Czym dokładnie jest "Orthotic '?

Orthotic to ogólna nazwa dla ortezy Wkładki / wkładki do butów lub ortezy wykorzystywane jako urządzenia, które mogą być umieszczone wewnątrz butów, aby poprawić i przywrócić normalne funkcjonowanie naszych stóp. Niewłaściwe biomechaniki stopy są odpowiedzialne za wiele dolegliwości takich jak ból pięty, ból kolana i ból w dole pleców.

Biomechanika jest nauką o ruchu, który bada ruchy podczas chodzenie, bieganie i sportu.

Nadmierne pronacji jest terminem używanym do określenia słabych biomechaniki stopy. To sprawia, że ??stopy arch spadek lub spłaszczają podczas gdy stopy i kostki toczyć wewnątrz. Przewiduje się, że prawie 70 procent populacji cierpi z powodu nadmiernej pronacji.

Ortezy rozwiązać ten nadmiernej pronacji efekt poprzez przywrócenie stóp i kostek do swojego normalnego położenia pożądanej do naturalnego funkcjonowania stopy. Procedura nie tylko zmniejsza problemy stóp, lecz także daje ulgę w wielu innych funkcjach organizmu ludzkiego.

Jakie są różne rodzaje ORTHOTICS dostępne?

Ogólnie rzecz biorąc istnieją 3 różne rodzaje ortezy. To są:

1) Na zamówienie (sztywne) Ortezy

Dla pacjentów z bardziej poważnych zaburzeń biomechanicznych te (sztywne) Ortezy na miarę zapewnić lepsze rozwiązanie. Urządzenia są dostępne tylko z Podiatra. Nadmierne pronacji jest najczęstszą dolegliwością większość ludzi cierpi. Odwrotnie, przeciwieństwo "pronacji" jest "supinacji". Osoby cierpiące na tej manifestacji odnaleźć się toczyć na zewnątrz lub "supinate" i łuk usztywnia się pozostała wyższa stopa styka się z podłożem.
Artykuł dzięki: